A A A

קידום אתרים

 • SEO

קידום אתרים במנועי חיפוש נעשה בעזרת שימוש מושכל במילות מפתח רלוונטיות בטקסטים המרכיבים את תוכן האתר.

 

כתוצאה מכך, בעת חיפוש בגוגל או מנועי חיפוש אחרים, האתר המקודם יופיע בראש תוצאות החיפוש, בעת שמישהו יחפש את הביטויים הקשורים לתחום של האתר המקודם.

 

בדרך כלל קידום אתרים מבוצע ע"י למידת מאפייני הרשת מבחינה טכנית ופענוח מאפייני החיפוש והגלישה של הגולש הממוצע שעשוי להיות לקוח פוטנציאלי של בעל האתר העסקי.

 

הקידום לגיטימי והוא חלק משיווק באינטרנט - קידום אתרים הפך להיות באופן רשמי ענף בתחום הפרסום והשיווק, ערוץ שעדיין מציע את המחירים הנמוכים ביותר עם החזר השקעה הגבוה ביותר מרוב ערוצי הפרסום.

קידום אתרים אפקטיבי

אם יצא לכם לאחרונה לשמוע קצת פרסומת ברדיו, בטח נתקלתם בעסקים שבמקום מספר טלפון מבקשים ממכם לחפש אותם בגוגל.

 

התופעה הזו שרק הולכת ומתרחבת, היא עוד דוגמה טובה למקום שהאינטרנט תופס בימינו בעולם השיווק והפרסום. עד כדי כך שפרסומות באמצעי מדיה מסורתיים (Off-Line) אינן מפנות את הלקוח ישירות לעסק אלא מבקשות ממנו לעבור קודם כל בגוגל.


מיליוני ישראלים גולשים מדי יום באינטרנט ועם הכניסה של הטלפונים החכמים לכל כיס התעבורה הווירטואלית מתגברת ומתגברת. הרעיון שעומד מאחורי קידום אתרים הוא פשוט לכאורה.

 

הגולשים ברשת מחפשים מוצרים ושירותים ספציפיים כמו "מנעולן בתל אביב", "חנות בגדי תינוקות במרכז", "אופניים חשמליים בחיפה", "משלוחים בפתח תקווה" ואפילו "ביטוח רכב" או "רופא עיניים מומחה".

 

כל אלה הם ביטויי מפתח (Keywords) שבעזרת קידום אתרים נכון יפנו את הגולשים שחיפשו אותם היישר אל האתר המקודם בתחום.


קידום אתרים הוא תחום צומח ומתפתח אשר מבוסס על שורה ארוכה של טכניקות. למשל, בנייה נכונה של אתר אינטרנט על בסיס אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO), הרכבת מערך קישורים, פעילות ברשתות חברתיות, שילוב קמפיינים של פרסום ממומן, יצירת תוכן איכותי, יצירת חוויית משתמש באתר ועוד.


בזכות העובדה שקידום אתרים מבוסס על חיבור בין גולשים לעסקים ברשת, הוא מציע פתרונות גם עבור עסקים קטנים ובינוניים וגם עבור עסקים בתחילת דרכם.

 

פעילות מקצועית של קידום אתרים יכולה להביא לחשיפת העסק מול קהלי יעד מפולחים ויצירת תנועה איכותית של גולשים שהופכים ללקוחות. בקיצור, עוד ועוד עבודה.

החזר השקעה בקידום אתרים

אחד היתרונות הגדולים של קידום אתרים הוא שזהו קמפיין שיווקי המתאים לתקציבים שונים ומציג נתונים מרשימים מבחינת תמורה בעבור השקעה (Value For Money). זהו מהלך שאפשר לנתח אותו מבחינה כמותית ולבחון את הצלחתו בטווח הקצר והארוך. בניגוד למשל לפרסומת ברדיו או פלייר בתיבת דואר, קידום אתרים מקצועי כולל התחקות אחר התקדמות הקמפיין ושיעורי הצלחתו.


בין השאר על בסיס ניתוח מספר הכניסות לאתר, מספר הפניות לעסק כתלות במיקומים על גבי תוצאות החיפוש וכדומה. חברות שמנהלות קמפיינים לקידום אתרים בגוגל נעזרות בשורה ארוכה של כלים סטטיסטיים המציגים כל הזמן תמונת מצב עדכנית.

קידום אתר חברה

קידום אתרים הוא טכניקת פרסום ושיווק שמתאימה לעסקים קטנים וגדולים כאחד. עסק קטן שרוצה להגדיל את קהל לקוחותיו או לצבור שם ומוניטין, יכול להשיג תוצאות מצוינות על ידי קידום אתרים אפקטיבי. חשיפה במנועי חיפוש יוצרת אינטראקציה ישירה מול גולשים (הלקוחות) ומאפשרת גם לעסקים בתחילת דרכם להיכנס לעניינים.

חשוב להדגיש כי הדברים רלבנטיים הן לגבי עסקים שפועלים בתחומים תחרותיים והן לגבי עסקים בנישות ספציפיות.

 

היופי הוא שהגולשים מעריכים מאד אתרי אינטרנט מקודמים בגוגל והתוצאות הראשונות תמיד יזכו לחשיפה הגדולה ביותר. במקביל, נספר לכם סוד כמוס. תאגידים גדולים ורחבי היקף בדרך כלל מסתמכים על המותג שלהם ואינם משקיעים משאבים בקידום לפי ביטויי מפתח. כפועל יוצא מכך, עסקים קטנים ובינוניים יכולים לקבל דריסת רגל גם בענפים שבהם פועלים שחקנים חזקים.

קידום אתרים טומן יתרון משמעותי בדמות פנייה ללקוחות חדשים שאינם בהכרח נמנים על קהל היעד הרגיל של העסק. לדוגמה, חנות בגדי תינוקות ברעננה אשר עיקר לקוחותיה מגיעים מהעיר יכולה להגדיל את חשיפתה ללקוחות ביישובים נוספים בשרון.

 

החנות תוכל אפילו לפנות לקהלים מכל הארץ וכן להשיק פלטפורמה ווירטואלית למכירות און-ליין. אולם, לכל אורך הדרך, הצלחתו של אתר האינטרנט תלויה במיקום שלו בביטויי מפתח רלבנטיים. במילים פשוטות, עסק באינטרנט שרוצה לקצור הצלחה ולהביא גולשים שיהפכו ללקוחות צריך לאפיין נכון קמפיין מדויק של קידום אתרים.

עובדות על קידום אתרים

אם העבודה מבוצעת במקצועיות, ההצלחות הן אדירות. הנה חמש סיבות טובות למה אתם צריכים לשקול קידום אתרים כחלק מהאסטרטגיה השיווקית שלכם כבר היום (אם לא עשיתם את זה אתמול):

 • קידום אתרים עובד – עם עובדות אי אפשר להתווכח. קידום אתרים הוא קמפיין אפקטיבי של שיווק מול קהלים פוטנציאליים וכל עסק שכבר פעיל ברשת מכיר זאת היטב.
 • לא נראה שזה ייגמר בקרוב – למרות טענות רבות מצד גורמים שונים לגבי כך שקידום אתרים הוא נחלת העבר, הנתונים בשטח מספרים סיפור אחר. בעתיד הנראה לעין אין סיבה לחשוב שנראות במנועי חיפוש תאבד מיוקרתה או חשיבותה. נהפוך הוא. זה רק הולך ומתעצם.
 • טלפונים ניידים - לאור החדירה האדירה של הטלפונים החכמים למרחב של כולנו (במיוחד בישראל), מספר הגולשים/הלקוחות ברשת גדל בעשרות מונים.
 • המתחרים שלכם עושים את זה – עסק שלא משקיע בקידום אתרים משאיר את הזירה הווירטואלית למתחרים שלו. נקודה.
 • לוקח זמן ויפה שעה אחת קודם – קידום אתרים הוא מהלך שיווקי לטווח ארוך עם תוצאות שנראות לאורך זמן. ככל שתתחילו מהר יותר, כך תגשימו את המטרות שלכם בהקדם.

 

 • SEO קידום אתרים

  SEO או בשמו המלא: Search Engine Optimization – אופטימיזציה למנועי חיפוש, הוא מהלך שיש לבצע בכל פרויקט של קידום אתרים במנועי חיפוש, כלומר בגוגל.

 • חברה לקידום אתרים

  שירותיה של חברה לקידום אתרים - חברה אשר מתמחה בהתאמת אתרי אינטרנט למנועי חיפוש ומוכרת גם תחת השם חברת SEO.

 • מחיר קידום אתרים

  הצעת מחיר לקידום אתרים בגוגל - מקבלים טווח רחב של מחירים וזה מבלבל. כנסו להסבר פשוט ונגיש.

 • פרילנסר קידום אתרים

  קידום אתרים זה תהליך הדורש נסיון בקידום בגוגל, הקשבה לצרכי הלקוח וגמישות שרק פרילנסר קידום אתרים יכול לספק.

 • קידום אתר WIX

  קידום אתר WIX בגוגל אפשרי, חד משמעית. כדאי לפנות למקדם אתרים שיש לו ניסיון של קידום אתרי וויקס.

 • קידום אתרים אורגני

  קידום אורגני בגוגל עושה שימוש בכלי קיים ואמין: מנוע החיפוש הפופולרי ביותר, המהווה חותמת סופית המאשרת את רמתו הגבוהה של האתר.

 • קידום אתרים באינטרנט

  בעלי עסקים קטנים אשר שכרו מקדם אתרים בהחלט מדווחים על עלייה חדה בכמות הפניות העסקיות ובגדילה של המחזור העסקי שלהן בעקבות קידום האתרים.

 • קידום אתרים בגוגל

  אנשים רבים מעוניינים שהאתר שלהם יופיע בראש הרשימה באמצעות קידום אתרים בגוגל. באמצעות קידום אתרים נכון, מחושב ומדויק, תוכלו לשמור על מעמדו של האתר שלכם בראש תוצאות החיפוש.

 • קידום אתרים היום

  ככל שהזמן עובר מתגלים עוד יתרונות שיש לקידום אתרים בשיווק ופרסום מוצרים ואת כוחו של העולם הזה בהנעת תהליכי צרכנות וכלכלה.


 
מאמריו © כל הזכויות שמורות • צרו קשר