A A A

משרדים להשכרה בחיפה

  • משרדים בחיפה

חיפה מציעה משרדים להשכרה במגוון גדלים וסגנונות, תחבורה נגישה ומהירה, שפע של עובדים זמינים מקרב תושבי העיר והאזור וגם נופים מדהימים, קולינריה, מוקדי בילוי ותרבות. למה משרדים להשכרה בחיפה הופכים יותר ויותר מבוקשים?

 

משרדים להשכרה בחיפה נהנים מביקוש הולך וגובר. בצפון הארץ, חיפה היא המרכז העסקי, התרבותי והתעשייתי. היא נגישה מאוד למגיעים גם מהמרכז וגם מכל רחבי הצפון, מה שהופך את העיר לבעלת מיקום אסטרטגי בכל הקשור לתעסוקה.

 

בחיפה ישנם מספר מוקדים עסקיים מפותחים: בכניסה הדרומית לעיר שוכנות חברות הייטק וטכנולוגיה, בהמשך, בעיר התחתית וסביבה, ממוקמים משרדים ממשלתיים ושירותים פיננסיים ומשפטיים רבים.

 

הקצה הצפוני, אזור ה"צ'ק פוסט", מאופיין בתעשייה יצרנית, מפעלים ושירותי רכב. גם במעלה הכרמל הירוק פזורים מספר בנייני משרדים, מלונות ואזורים מסחריים קטנים.

 

העיר מציעה תחנות רכבת שמגיעות עד למרכזי העסקים וגם פתרונות תחבורה נוספים כמו המטרונית והכרמלית שמסייעות להתנייד בקלות בתוך העיר. חיפה מציעה תרבות קולינרית מפותחת ומגוונת, שפע של מסעדות, בתי קפה וברים, אוניברסיטאות ומכללות שמושכות לעיר צעירים, חופי ים, נמל, אתרים תיירותיים ונופים מרהיבים שמשלבים את הים וההר. לכן, אין פלא שמשרדים להשכרה בחיפה הם מהמבוקשים ביותר.

משרדים להשכרה בחיפה במחירים משתלמים

אחת הסיבות שבגינן בעלי חברות ועסקים מבקשים לשכור משרד בחיפה, היא המחיר האטרקטיבי.

 

חיפה מציעה "מחירון" שונה מזה שנהוג במרכז הארץ ומאפשרת ליהנות ממשרדים להשכרה באיכות גבוהה ובמחיר משתלם. ככל שמחירי הנדל"ן עולים, משרדים באזור המרכז הופכים קשים להשגה ובעלי עסקים מחפשים אלטרנטיבות. חיפה היא עיר גדולה ומרכזית ועל כן משרדים בחיפה מאפשרים לגייס עובדים בקלות, מקרב תושבי העיר ומכל רחבי האזור.

 

למעשה, משרד בחיפה הוא ההזדמנות ליהנות ממיקום מרכזי, תוסס ופעיל, מבלי לשלם מחיר עודף תמורת מיקום בגוש דן. דמי השכירות של המשרד הם אחת ההוצאות המשמעותיות ביותר. לכן משרדים בחיפה מציעים אפשרות להתייעל ולעתים לשפר באופן דרמטי את הרווחיות.

משרדים להשכרה בחיפה במגוון גדלים

כאמור, בחיפה פועלים מספר מרכזים עסקיים ולכן העיר מציעה מגוון משרדים להשכרה, בכל הגדלים. כמעט כל עסק שמחפש משרדים להשכרה, יוכל למצוא בחיפה פתרון שיתאים כמו כפפה ליד.

 

ניתן לאתר משרדים רבים בכל מדרגת גודל: ממשרדים של 150 מ"ר, דרך משרדים של 300 מ"ר, 500 מ"ר, 1,000 מ"ר, 2,000 מ"ר, 3,000 מ"ר, 5,000 מ"ר ועד משרדי ענק בהיקף 10,000 מ"ר.

 

עובדה זו מאפשרת למשרדים בחיפה גם אופק התפתחות. כאשר החברה גדלה וזקוקה למשרד גדול יותר, תמיד ניתן לאתר בסביבה משרד מתאים ואין צורך להתמודד עם מעבר למיקום מרוחק שיקשה על העובדים.

משרדים להשכרה בחיפה לכל עיסוק, מגזר עסקי ותחום תעשיה

כל תחומי התעשייה והמגזרים מוצאים את מקומם בחיפה. כאמור, בכניסה דרומית לעיר נמצאות חברות הייטק וטכנולוגיה שחלקן מרוכזות בפארק מת"מ ("מרכז תעשיות מדע"). כאשר ממשיכים בנסיעה צפונה, העיר התחתית, המושבה הגרמנית, הדר ושכונות האזור, כוללות מגדלי משרדים לצד מסחר מסורתי, בניין העיריה ושירותים ממשלתיים.

 

בהמשך, בקצה הצפוני של העיר, מצוי מתחם הצ'ק פוסט שהינו מוקד תעשיה גדול ומפותח. המקום מכיל תעשיה יצרנית ותעשיית רכב לצד משרדים מכל הסוגים. גם בשכונות הכרמל ניתן לאתר מגדלי משרדים קטנים ומרכזי מסחר שמציעים משרדים להשכרה.

 

חיפה מציעה משרדים להשכרה בסגנונות שונים, ממשרדים קטנים ומבודדים באווירה פסטורלית וירוקה, דרך מגדלי משרדים מודרניים ועד למרכזים סואנים של תעשייה כבדה, בקרבת קניונים, מסעדות פועלים וחניונים.

מגוון צירי תחבורה ודרכי הגעה לחיפה

במציאות של עומס תחבורתי, אין ספק שאחד הפרמטרים המרכזיים בבחירת משרדים להשכרה, הוא הנגישות. חיפה מציעה מספר תחנות רכבת שכל אחת מהן סמוכה לאזורים תעשייתיים ומסחריים: תחנת חוף הכרמל, תחנת בת גלים, תחנת מרכז השמונה ותחנת לב המפרץ.

 

תחנות הרכבת מאפשרות לעובדים ולמבקרים להגיע עד ללב מרכזי העסקים, מכל הארץ, ללא רכב. פתרון ייחודי נוסף שקיים בחיפה הוא הכרמלית, מעין רכבת תחתית שמאפשרת לנוע בקלות ובמהירות ממרכז הכרמל לשכונות התחתיות ובחזרה.

 

בעשור האחרון נוספה גם המטרונית, שהינה מערכת אוטובוסים ארוכים הנוסעים על מסלולים ייעודיים ומאפשרים התניידות מהירה של מספר רב של נוסעים לכל אורכה של העיר, מהקריות, דרך אזור המפרץ, העיר התחתית, הדר וחוף הכרמל.

 

במקביל להתפתחות המטרונית נבנו גם מנהרות הכרמל, המאפשרות לרכבים פרטיים להגיע במהירות מדרום העיר לצפונה, עם תחנת יציאה באזור שכונת נווה שאנן וקניון הענק הידוע, הגרנד קניון.

 

פתרון חדשני שחיפה החלה להציע לאחרונה בתחום התחבורה הוא הרכבל, שמאפשר להתנייד באופן אווירי מהמפרץ לכרמל. נוסף על כך, חיפה שופעת קווי אוטובוס, תחנות מוניות וכבישים מפותחים שמאפשרים לנוע באופן יעיל מאזור לאזור בכל שעות היממה. יחסית לאזור מרכז הארץ, בחיפה ההתניידות קלה יותר וגם מקומות החנייה זמינים יותר.

 

העובדה שחיפה מציעה פתרונות תעבורה רבים כל כך, היא משמעותית מאוד במציאות של תחרות על עובדים והקושי לשמר עובדים איכותיים. נגישות קלה למקום העבודה היא אחד הגורמים החשובים ביותר לשביעות רצון של העובדים. מנגד, פקקים ודרך ממושכת לעבודה, פוגעת בנאמנות של העובדים למקום העבודה וגורמת לפגיעה בפרודוקטיביות, לעייפות, לחוסר סבלנות ולנשירה של עובדים ממקום העבודה.

 

אין ספק שבהשוואה למרכז, משרדים בחיפה נהנים מיתרון בתחום הנגישות ומציעים לשוכרים עובדים מרוצים, ערניים ונאמנים יותר.

 

לסיכום, משרדים להשכרה בחיפה הפכו לסחורה מבוקשת גם על רקע התפתחות העיר חיפה וגם לאור עליית המחירים באזור המרכז ועומסי התעבורה בגוש דן.

 

העיר מתאימה לכל התעשיות, מהייטק דרך שירותים פיננסיים ומשפטיים, משרדי פרסום, יחסי ציבור ושיווק דיגיטלי ועד לתעשיות מסורתיות של ייבוא, יצוא, קמעונאות, רכב וייצור.

 

משרדים להשכרה בחיפה מציעים פתרון לחברות ועסקים המעוניינים ליהנות ממיקום מרכזי ותוסס, נגישות תחבורתית מפותחת, ריכוז אוכלוסייה שמציע שפע של עובדים, מגוון רחב של סוגי משרדים בגדלים שונים והכל לצד מרכזי תרבות, תיירות, קולינריה, מוקדי בילוי ונופים מרהיבים.


 
מאמריו © כל הזכויות שמורות • צרו קשר