A A A

קידום אתר WIX

  • אתרי WIX

יש לכם אתר WIX ותהיתם האם ואיך אפשר לקדם אותו בגוגל? קידום אתר WIX בגוגל אפשרי, חד משמעית. לא הפלטפורמה הקלה ביותר לקדם, אבל כן אפשר.

 

אם השקעתם רבות בהקמת האתר שלכם בכתיבת התכנים באתר או העלאת מוצרים ותמונות ואין לכם את הרצון או את התקציב לעבור לפלטפורמה אחרת - קידום אתר WIX זה השירות שאתם זקוקים לו.

 

לגבי שאלת ה-"איך מקדמים" - זה תלוי מי שואל. אם אתם הבעלים או מייצגים את העסק שהאתר בבעלותו - כדאי לפנות למקדם אתרים שיש לו ניסיון בקידום אתרי WIX. מומלץ.

קידום לאתר WIX מתבצע בשלבים הבאים

ראשית, מומלץ להיפגש עם מומחה לקידום אתרים בעל ניסיון בקידום אתרי WIX בגוגל ולקבל ייעוץ לדרכי פעולה מומלצות לקידום האתר שלכם. איש הקידום אמור להסביר לכם את התהליך כולו ובמקביל, ללמוד על הארגון שלכם, כדי לקבל מידע נרחב עד כמה שניתן, על מנת לבצע מחקר מילות מפתח.

מחקר מילות מפתח - מקדם האתר יבצע מחקר מעמיק למציאת הביטויים, בהם תרצו לקדם את האתר שלכם. זהו שלב מאוד חשוב ואין לדלג עליו, כי לא תרצו לקדם את האתר בביטויים שאף אחד לא מחפש או כאלה שלא מביאים לכם תועלת.

קידום האתר - עם אישורכם לקדם את האתר בפועל (אישור לביטויים מקודמים), מקדם האתר יתחיל במלאכת האופטימיזציה לאתר וקידומו בגוגל. זהו תהליך ארוך ומתמשך שמביא תוצאות נהדרות לאורך זמן. עליכם להגדיר יעדים ברורים לקידום האתר והיעדים המקובלים הם:

  • התקדמות האתר בתוצאות החיפוש של גוגל
  • צמיחה בכמות הגולשים
  • גידול בכמות הפניות דרך האתר או רכישות

 

דיווחים שוטפים - לפחות אחת לרבעון, מקדם האתר יציג בפניכם דו"ח נתוני גלישה באתר ודו"ח מיקומים - דו"חות שיעידו על קצב ההתקדות של האתר בגוגל והצמיחה בכמות המבקרים. יחד איתם יוצגו גם הישגי היעדים - האם הושגו ועד כמה.

מחיר קידום אתר WIX

מחירי הקידום משתנים מחברה לחברה, אך ניתן לומר שקידום אורגני לאתר וויקס בישראל מתחיל מ-1000 ש"ח בחודש, עבור מונחים בעלי תחרות נמוכה יחסית, ועד 3000 ש"ח בחודש עבור קידום אתר אינטרנט בביטויים תחרותיים ממש.

 

קידום "בביטויי על" (ביטויים תחרותיים מאוד שיכולים להביא כסף רב ותהילה לבעל האתר) מתחיל מ-5000 ש"ח בחודש. בקרה של קידום כזה, כדאי בכל זאת לשקול להעביר את האתר מוויקס לפלטפורמה אחרת, יותר ידידותית.

 

כמו בכל תהליך קידום של מגוון אתרים ופלטפורמות, קידום אתר וויקס מצריך מקצועיות רבה ממקדם האתר וסבלנות מהלקוח. כך, תוכלו להגיע לתוצאות מרשימות בגוגל יחד עם החזר ההשקעה של עלות הקידום, תוך זמן סביר.


 
מאמריו © כל הזכויות שמורות • צרו קשר